Pionizatory

 • KON3.jpg

  Fotelik Konik

  Foteliki rehabilitacyjne KONIK mogą być stosowane dla dzieci z mózgowym porażeniem lub z innymi schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie.

 • z_zebra.jpg

  Fotelik rehabilitacyjny Zebra

  Fotelik rehabilitacyjny Zebra został zaprojektowany z myślą o dzieciach ze schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie. Jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.

 • dalmatynczyk.jpg

  PIONIZATOR DALMATYŃCZYK

  Pionizator  posiada funkcję fotelika rehabilitacyjnego. Dalmatyńczyka w funkcji pionizatora możemy używać od pozycji 0°, czyli leżącej, aż do pozycji stojącej (do kąta 90°) bez wyjmowania pacjenta. Przeznaczony jest dla dzieci od 1 do 3 lat (rozmiar 1) od 3 do 8 lat (rozmiar 2) od 8 do 14 lat (rozmiar 3).

 • wielblad.jpg

  Pionizator (fotelik) Wielbłąd

  Pionizator, który posiada funkcję fotelika rehabilitacyjnego jest zalecany dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat (rozmiar 1) i od 4 do 11 lat (rozmiar 2).

  Może być stosowany dla dzieci z mózgowym porażeniem lub z innymi schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie i stanie. Pamiętajmy, że możliwość korekcji postawy, przyczynia się do eliminacji napięć i przykurczów mięśni.

  Pionizator WIELBŁĄD jest urządzeniem bardzo uniwersalnym, można w nim sadzać jak również pionizować dzieci bardzo wiotkie oraz dzieci z problemami dużych napięć mięśniowych. Jego uniwersalność wynika z szerokiego zakresu regulacji.

 • thumb-ACTIVAL.jpg

  Pionizator Actival

  To urządzenie stabilizujące, stosowane u osób z niedowładem kończyn dolnych oraz tułowia. ACTIVALL został zaprojektowany, aby pomóc w rehabilitacji, umożliwiając pacjentowi przyjęcie pozycji stojącej i samodzielne chodzenie.
  Nowością jest możliwość korzystania z pionizatora z użyciem aparatów na kończyny dolne, które stabilizują kończyny w pozycji wyprostowanej lub ograniczają kąt zgięcia i wyprostu w stawie kolanowym.

 • KOTEK.jpg

  Pionizator Kotek

  Pionizator przedni "Kotek" został zaprojektowany, aby pomóc w rehabilitacji dzieci z niedowładem kończyn dolnych oraz tułowia, umożliwiając przyjęcie pozycji stojącej.

  Jest to urządzenie bardzo uniwersalne, można w nim pionizować dzieci bardzo wiotkie, jak i dzieci z problemami dużych napięć mięśniowych. Jego uniwersalność wynika z szerokiego zakresu regulacji.

  Pionizator KOTEK jest przeznaczony do rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Pionizator pozwala na samodzielne (ale pod nadzorem), bezpieczne stanie w urządzeniu, zabawę i edukację w warunkach domowych, szpitalnych, ośrodkach rehabilitacyjnych, a prawidłowo wykorzystany może przyczynić się do znacznej poprawy jakości życia dzieci.

  Zastosowanie drewna, kolorowej tapicerki, żywych kolorów, sympatycznej postaci kotka sprawia, że dzieci przyjmują pionizator bardziej jak zabawkę niż sprzęt rehabilitacyjny. Pionizator posiada bardzo szeroki zakres regulacji.

 • actival.jpg

  Pionizator Paramobil

  Pierwszy w Polsce sprzęt pionizujący o tak szerokich możliwościach. Pionizator ten został wykonany bardzo solidnie, estetycznie i ergonomicznie. Jest prosty i bezpieczny w użyciu, ma bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe, jest bardzo przydatny zarówno na oddziałach szpitalnych, jak i w warunkach rehabilitacji domowej.

  Proponowane Państwu urządzenie posiada konstrukcję modułową:

  1. statyczną,
  2. dynamiczną,
  3. rehabilitacyjną.

 • thumb-PARAPION.jpg

  Pionizator Parapion

  Jest to urządzenie, które umożliwia pionizację osób z niedowładami kończyn dolnych oraz tułowia.
  Pionizator PARAPION to sprzęt bardzo prosty w użytkowaniu, ale zarazem bezpieczny, solidny i estetyczny. Dzięki swoim walorom może być używany w rehabilitacji domowej, jak i na oddziałach szpitalnych oraz domach pomocy społecznej.

 • REHASUW.jpg

  Pionizator mobilny REHASUV

  Pionizator mobilny jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji osób niepełnosprawnych z niedowładem kończyn dolnych oraz tułowia.